سازه های نمایشگاهی

سازه های نمایشگاهی (ارائه خدمات طراحی و چاپ انواع سازه های نمایشگاهی)

طراحی و چاپ استند پاپ آپ (Pop Up Banner) و میز کانتر (Counter Table) سازه های نمایشگاهی تبلیغاتیاستند و دیگر سازه های نمایشگاهی (مانند رول آپ، پاپ آپ، بنر، میز کانتر و …) یک راه مقرون به صرفه برای ایجاد یک تاثیر بصری بر روی ظاهر غرفه ی شما هستند و می توانند با انواع تنظیمات متفاوت استفاده شوند تا پیغام تبلیغاتی شما را به درستی به مشتریان بلقوه ی شما برسانند. در سالن یک نمایشگاه، سازه های نمایشگاهی (استند، رول آپ، پاپ آپ، بنر، میز کانتر و …) ، طرحی در قالبی بزرگ است که توجه حضار را به خود جلب می کنند و شما را از دیگر رقبایتان جدا می کند و بازدید کنندگان را برای دیدن غرفه ی شما ترغیب می کند.

شرکت ها و سازمان هایی که در نمایشگاه ها شرکت می کنند از این سازه های نمایشگاهی (استند، رول آپ، پاپ آپ، بنر، میز کانتر و …) برای جلب توجه بیشر به غرفه شان وافزایش تاثیر پیام های تبلیغشان استفاده می کنند.

علاوه بر نمایشگاه ها انواع سبک و با قابلیت جابجایی این نوع سازه های نمایشگاهی که جای بسیار کمی می گیرندطراحی و چاپ رول آپ (Rollup) سازه های نمایشگاهی تبلیغاتی را می توان در مغازه ها ی خرده فروشی، مراکز خرید، جلسات کاری و تجاری و اتاق کنفرانس نیز استفاده کرد.

سازه های نمایشگاهی در قالب ها و اندازه های متفاوتی موجود هستند. این سازه ها (استند، رول آپ، پاپ آپ، بنر، میز کانتر و …) به بالا بردن قابلیت دیده شدن، ایجاد آگاهی از نام تجاری، برقراری ارتباط برای فروش و دادن اطلاعات برای ارتباط مشتری کمک می کنند. طرح مورد نیاز برای انواع مختلف این نوع سازه ها از جمله استند می تواند بر روی پارچه ، وینیل و … چاپ شود.

رسانه های  پارچه ای سازه های نمایشگاهی در هنگام انتقال یا راه اندازی چروک نمی شوند و رنگ پس نمی دهند، و با دوام و پایدار هستند. برخلاف وینیل استندهای پارچه ای سطح درخشنده ای ندارند و نور را منعکس نمی کنند. این باعث می شود این نوع استندها در محیط های متنوعی قابل خواندن باشند. از جمله رسانه های دیگر سازه های نمایشگاهی میتوان به رسانه هایی اشاره کرد که امکان لمینت شدن را دارند که در این صورت با استفاده از لمینت مات و یا براق میتوان با توجه به شریط رفلکس مناسب نور را در رسانه نمایشگاهی مورد نظر (مانند استند، رول آپ، پاپ آپ، میز کانتر) ایجاد کرد.