انواع استند نمایشگاهی

انواع استند نمایشگاهی (طراحی و چاپ انواع استند ، رول آپ ، پاپ آپ و میز کانتر)

استندهای نمایشگاهی انوع متفاوت با پیکر بندی های مختلفی دارند که عبارتند از:

استندهای جمع شدنی

این استندها به اسم رول آپ نیز معروفند به این خاطر که مانند کرکره عمل می کنند. استند چاپ شده در قسمت پایه جمع می شود سپس در هنگام راه اندازی باز شده و به یک ریل نگه دارنده وصل می شود تا مراحل راه اندازی را تا حد ممکن ساده کند. استندهای جمع شدنی در طول و عرض متفاوتی ارائه می شوند و می توانند یک رو یا دو رو چاپ شوند.

طراحی و چاپ رول آپ (Rollup)

استندهای ال مانند

این استندها یک قاب ال مانند دارند که استند را نگه می دارد. سمت کوتاه ال بر روی زمین قرار می گیرد و استند را سر پا نگه می دارد. استند به بالا و پایین سمت بلند وصل شده تا صاف بماند.

استند های ایکس

همانطور که از اسمشان مشخص است قابی که این نوع استندها به آن وصل می شوند به شکل حرف ایکس انگلیسی است. این نوع از استندها سه پایه دارد که به استند این اجازه را می دهد که با هر اندازه ای به درستی در هر مکانی مستقر شود.

طراحی و چاپ ایکس استند (X-Stand)طراحی و چاپ ایکس استند (X-Stand)

استند های تلسکوپی

این نوع استندها یک سر تلسکپی دارند که می تواند برای اندازه های متفاوت تنظیم شود.

استند گردان

همان طور که از اسم این استند مشخص است در این استند رسانه چاپی متحرک بوده و همین موضوع این امکان را فراهم میکند که محتوای بیشتری در این نوع استند به مخاطبان ارائه شود

انواع استند نمایشگاهی

قیمت استندهای نمایشگاهی با توجه به نوع و اندازه شان متفاوت است و استندهای متفاوتی برای بودجه های کم و زیاد هستند. هنگامی که تصمیم به خرید استند گرفتید، ابتدا باید نوع نیاز خود و نوع بازاریابی تان را مشخص کنید و سپس با توجه به آن اقدام به سفارش کنید.