پنج توصیه برای طراحی موثر استند

پنج توصیه برای طراحی موثر استند

بنرهای رول آپ، که همچنین به اسم های بنر رولر و یا بنر پول آپ هم معروف اند منابع مهمی برای ظاهر غرفه ها در نمایشگاه ها و اجتماعات تجاری است. استند ها همچنین برای بالا بردن تاثیر گذاری طراحی ظاهر مغازه ها علاوه بر اجناس داخل مغازه نیز استفاده می شوند. برای بالا بردن تاثیر گذاری استند قبل از کیفیت چاپ ، طراحی صحیح از اهمت بالایی برخوردار است. به همین دلیل قصد داریم در این نوشته پنج توصیه برای طراحی موثر استند ارائه دهیم :

لوگو را در بالای استند قرار دهید :پنج توصیه برای طراحی موثر استند - طراحی و چاپ انواع استند، رول آپ و پاپ آپ ، میزکانتر و سازه های نمایشگاهی

همیشه در زمان طراحی سعی کنید از قسمت بالایی استند برای نمایش لوگو و مطالب اصلی استفاده کنید. قرار دادن مطالب اصلی و مهم در معرض دید مستقیم اهمیت بالایی دارد و قسمت فوقانی استند توجه بیشتری را به خود جلب میکند پس اگر موضوع اصلی شما شعار شرکت، یک عکس از یکی از محصولات شرکت یا وبسایت است آن را در جایی در استند قرار دهید که توجه هر رهگزری را جلب کند.

استند خود را در قالب راست به چپ طراحی کنید:

هنگام طراحی و قرار دادن اطلاعات در استند در نظر داشته باشید مشتریان عادت به خواندن از بالا به پایین و از راست به چپ دارند. همچنین فقط اطلاعات مرتبط را در استند قرار دهید و این نکته را نیز در نظر داشته باشید که کوتاه بودن متن در انتقال سریع اطلاعات بسیار مهم است.

نحوه ی قرار دادن عکس ها در طراحی استند:

اگر قصد دارید در طرح خود برای استند از عکس استفاده کنید به خصوص از عکس های محصولات شرکت ابتدا از کیفیت بالای آنها اطمینان حاصل فرمایید. کییفیت عکس ها باید حداقل ۳۰۰( دی پی آی) و در قالب ( سی ام وای کی) باشد.

رنگ:

رنگ ها در تاثیرگذار بودن استند در یک نمایشگاه بسیار مهم هستند. همچنین در نظر گرفتن اثر رنگ های پس زمینه و لوگو و ارتباط آنها با متن و نوع محصول و اثرگذاری آن ها بر مشتریان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. تمام عکس ها باید واضح و متون موجود در استند نیز باید به راحتی قابل خواندن باشند. رنگ های روشن مثل قرمز و نارنجی معمولا توجه حضار را جلب می کنند ولی در استفاده از رنگ های زرد و سفید باید محتاط باشید زیرا این رنگ ها خواندن متن از فاصله ی زیاد را سخت میکنند و این موضوع در طراحی استند ها بسیار مهم است.

قسمت تماس با ما در طراحی استند:پنج توصیه برای طراحی موثر استند - طراحی و چاپ انواع استند، رول آپ و پاپ آپ ، میزکانتر و سازه های نمایشگاهی

مورد آخری که در هنگام طراحی باید به آن توجه کنید قسمت تماس با ما است. این بخش به خصوص در نماشگاه هایی که امکان صحبت با تک تک حضار نیست بسیار مهم است. اطلاعات این قسمت به بینندگان کمک میکند تا بهترین روش برای ارتباط با شرکت و استفاده از خدمات را انتخاب کنند پس میبایست راه های مناسبی که مشتری میتواند به شکل موثر و آسان با شرکت ارتباط برقرار کند در بخش ارتباط با ما تعبیه شود

 

 

(ارائه انواع خدمات طراحی و چاپ استند، رول آپ، پاپ آپ، میز کانتر)