چاپ برچسب اموال (لیبل اموال)

چاپ لیبل یا برچسب اموال مشکی و رنگی، تعرفه برچسب اموال - برچسب پلمپ ، چاپ بارکد اموال ، چاپ یو-وی برچسب اموال

لیبل یا برچسب اموال (Property Identification Label) مانند هولوگرام و لیبل گچی به عنوان یکی از برچسب های امنیتی شناخته میشود. این برچسب با توجه به قابلیت های خود ابزاری برای شماره گذاری لوازم و ابزارهای موجود در شرکت و همچنین پلمپ بسته ها و لوازم میباشد. چاپ لیبل یا برچسب اموال معمولا با یک کد یکتا برای هر برچسب انجام میشود که به این کد شماره اموال گفته میشود.

دارا بودن حالت شکنندگی و همچنین چسبندگی بالا باعث میشود که این برچسب از محل چسبده شده به شکل کامل جدا نشده و در صورت تلاش برای جدا سازی مخدوش و یا تکه تکه شود.

این محصول به صورت معمول در سایز ۱٫۵*۵ سانتیمتر تولید میشود اما این امکان وجود دارد تا در صورت درخواست مشتری در سایزیهای متنوع تولید شود.

همچنین این امکان وجود دارد که این محصول به صورت تک رنگ (مشکی) و رنگی به مشتریان ارائه شود.

 

چاپ معمولی (حرارتی یا ریبون) برچسب اموال

در این مدل چاپ برچب اموال (لیبل اموال) که بیشتر برای رنگ مشکی استفاده میشود (رنگ سفید و بعضی دیگر از رنگها به صورت محدود وجود دارد) به کمک یک ریبون و حرارت طرح بر روی جنس برچسب اموال چاپ میشود. بیشتر برچسب اموالهای موجود در بازار از این نوع هستند. این مدل چاپ در مقابل سایش دست مقاومت قابل قبولی داشته اما در مقابل انواع حلال ها (آب، الکل، بنزین و …) مقاومت کمی دارد و پاک میشود

تعرفه برچسب اموال رنگی و مشکی، چاپ لیبل اموال رنگی و مشکی ، چاپ بارکد اموال

 

چاپ UV برچسب اموال

همچنین این مرکز قادر به ارائه برچسب اموال با چاپ UV (flatbed UV print) میباشد. این نوع از چاپ بر خلاف مدل معمولی در مقابل انواع حلال ها (آب، الکل، بنزین و …) مقاوم بوده و همچنین در مقابل تابش مستقیم نور خورشید نیز ثبات بسیار بالایی دارد. در این مدل چاپ به صورت تک رنگ مشکی و همچنین به صورت رنگی وجود دارد.

در بعضی از موارد با توجه به رنگ زمینه این امکان وجود دارد که از رنگ سفید نیز در چاپ UV استفاده شود تا نوشته و دیگر اجزا برچسب اموال نمای بهتری در زمینه های تیره داشته باشد.

 

((توجه))

۱) چرا نباید از روکش برای برچسب اموال استفاده کرد؟

چنانچه برای پایداری رنگ از روکش برای برچسب اموال استفاده شود این برچسب قابلیت خرد شوندگی خود را از دست میدهد و این امکان به وجود می آید که بتوان این برچسب را بدون آسیب از جنس اصلی جدا کرد و بر روی جنس دیگری چسباند 

۲)چرا برای چاپ رنگی میبایست از چاپ یو-وی استفاده کرد؟

دیگر روشهای چاپ که با آن برچسب اموال رنگی تولید میشود، رنگ برچسب اموال تولید شده در مقابل سایش دست و حلالها مقاوم نبوده و بعد از مدت کوتاهی پاک میشود به همین دلیل تولید کنندگان این نوع برچسبها پیشنهاد میکنند که برای ثبات رنگ از روکش برای برچسب استفاده شود که پیش از این به مشکل ایجاد شده با این روش اشاره شد.

 

برچسب اموال بارکد دار

برچسب اموال علاوه بر شماره یا کدی بر روی آن درج میشود این امکان را دارد که بارکد متناسب با آن شماره یا کد روی برچسب درج شود. این روند این امکان را ایجاد میکند که وسایل بارکدخوان بتوانند بارکد را شناسایی کنند و در اتوماسیون های اداری این موضوع میتواند مفید باشد.

ذکر این مورد لازم است که بارکد بر روی برچسب اموال لزوما به صورت میله ای نبوده و میتواند بصورت QR Code یا دیگر بارکدهای متداول باشد. همچنین باید در نظر گرفت که میتوان از جند بارکد به طور همزمان بر روی یک لیبل استفاه کرد و محدودیتی در این زمینه هم در تولید برچسب اموال وجود ندارد.

 

لیست قیمت چاپ لیبل یا برچسب اموال

در ادامه لیست قیمت چاپ برچسب اموال (لیبل اموال) برای سه مدل لیبل اموال با چاپ معمولی، چاپ UV تک رنگ مشکی و چاپ UV رنگی در ۳ سایز ۱/۵*۵ سانتیمتر، ۲*۵ سانتیمتر و ۲/۵*۵ سانتیمتر برای تیراژهای ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۴۰۰۰ و ۵۰۰۰ اعلام گردیده است.

چنانچه سایز یا تیراژ مطلوب خود را در جداول زیر پیدا نکردید برای محاسبه قیمت با ما تماس بگیرید.

 

***** تاریخ به روز رسانی قیمت ها ۲۰-۴-۱۴۰۱ *****

لیست قیمت برچسب اموال بر مبنای هر عدد

سایزتعدادچاپ معمولی (مشکی)

چاپ یو-وی (مشکی)

چاپ یو-وی (رنگی)

۱٫۵*۵
سانتیمتر

۱۰۰۰۳۷۰۵۴۰۵۴۵
۲۰۰۰۳۶۵۵۳۵۵۴۰
۳۰۰۰۳۶۰۵۳۰۵۳۵
۴۰۰۰۳۵۵۵۲۵۵۳۰
۵۰۰۰۳۵۰۵۲۰۵۲۵

۲*۵
سانتیمتر

۱۰۰۰۴۲۰۶۵۰۶۵۵
۲۰۰۰۴۱۵۶۴۵۶۵۰
۳۰۰۰۴۱۰۶۴۰۶۴۵
۴۰۰۰۴۰۵۶۳۵۶۴۰
۵۰۰۰۴۰۰۶۳۰۶۳۵

۲٫۵*۵
سانتیمتر

۱۰۰۰۴۷۰۷۶۵۷۷۰
۲۰۰۰۴۶۵۷۶۰۷۶۵
۳۰۰۰۴۶۰۷۵۵۷۶۰
۴۰۰۰۴۵۵۷۵۰۷۵۵
۵۰۰۰۴۵۰۷۴۵۷۵۰

 

 

دایره به قطر ۱ سانتیمتر با چاپ رنگی یو-وی

تعدادقیمت (تومان)
      ۱۰۰۰     ۶۰۰٫۰۰۰
۲۰۰۰۶۵۰٫۰۰۰
۳۰۰۰۶۵۰٫۰۰۰
۴۰۰۰۶۵۰٫۰۰۰
۵۰۰۰۶۵۰٫۰۰۰

 

 

 

برای سفارش با ما تماس بگیرید

 

لیست قیمت چاپ لیبل یا برچسب اموال با چاپ سفید

در بعضی از موارد به علت تیره بودن رنگ زمینه (رنگ آبی سرمه ای و سبز) چاپ رنگی یا مشکی به طور مناسب دیده نمیشود. در این مواقع این امکان وجود دارد که از چاپ رنگ سفید برای نمود بیشتر چاپ بر روی این زمینه ها استفاده کرد.

 

لیست قیمت برچسب اموال با چاپ سفید بر مبنای هر عدد

(چاپ سفید فقط به صورت یو-وی موجود است)

تعدادسایز ۱٫۵*۵ سانتیمترسایز ۲*۵ سانتیمتر۲٫۵*۵ سانتیمتر
۱۰۰۰۶۰۰۷۲۰۸۴۰
۲۰۰۰۵۹۵۷۱۵۸۳۵
۳۰۰۰۵۹۰۷۱۰۸۳۰
۴۰۰۰۵۸۵۷۰۵۸۲۵
۵۰۰۰۵۸۰۷۰۰۸۲۰

 

 

برای سفارش با ما تماس بگیرید

 

 

تعرفه برچسب اموال رنگی و مشکی، چاپ لیبل اموال رنگی و مشکی ، چاپ بارکد اموال

 

انواع رنگ جنس برچسب اموال

چاپ لیبل یا برچسب اموال در بیشتر اوقات با جنس دارای زمینه سفید (نقره ای) انجام میشود اما این امکان وجود دارد تا این محصول با رنگهای دیگری (مانند قرمز، آبی، نارنجی و …) تولید شود